Ahmet Karadeniz https://www.ahmetkaradeniz.com Dijital Pazarlama ve Seo uzmanı Ahmet Karadeniz ile web sitelerinizin Online Dijital Pazarlama kanallarında aktif rol alarak, işinizi ve markanızı büyütebilirsiniz. Mon, 17 Aug 2020 10:23:01 +0000 tr hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.8.1 https://www.ahmetkaradeniz.com/wp-content/uploads/2021/10/cropped-logo-kucuk-32x32.png Ahmet Karadeniz https://www.ahmetkaradeniz.com 32 32 Dijital Pazarlama https://www.ahmetkaradeniz.com/dijital-pazarlama/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=dijital-pazarlama Fri, 19 Jun 2020 10:49:35 +0000 https://zakra-agency.sites.qsandbox.com/?p=318 Lorem ipsum dolor sit amet, Tetur adipiscing elit. Atempor scelerisque olor sit mauris.

The post Dijital Pazarlama appeared first on Ahmet Karadeniz.

]]>
Dijital Platformlarda Yerini KORU!

Web Siteniz Şirketinizi ve Sizi yansıtan ön önemli etkenlerdendir. Sizde Sektörünüzde Fark Yaratmak istiyorsanız Web Sitesi, Sosyal Medya, Arama Motoru Optimizasyonaları, Reklam Yönetimi, İçerik Yönetimi, İletişim gibi değerlerinizle söktörde yerinizi koruyarak Güçlenin.

Mobil, Masaüstü, Tablet, Laptop gibi bütün cihazlarda KUSURSUZ OL!

The post Dijital Pazarlama appeared first on Ahmet Karadeniz.

]]>
Organik Seo Nasıl Yapılır? https://www.ahmetkaradeniz.com/organik-seo-nasil-yapilir/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=organik-seo-nasil-yapilir Fri, 25 Oct 2019 07:44:49 +0000 http://www.ahmetkaradeniz.com/?p=316 Organik Seo, sitenizin arama motorları tarafından taranıp en uygun aramalarda sitenizin ücretsiz ve doğal olarak çıkması demektir. Organik SEO Bir Web Sitesi sahibiyseniz genellikle öncelikli hedefiniz arama motorlarında yüksek konumlarda yer almaktır. Hedefiniz yüksek sıralama ve çabuk ulaşılabilirlik ise bunun için elbette özel çalışma ve uzman görüşü gerekmektedir. Şimdiki yazımızda Organik seo nasıl yapılır, Organik […]

The post Organik Seo Nasıl Yapılır? appeared first on Ahmet Karadeniz.

]]>
Organik Seo, sitenizin arama motorları tarafından taranıp en uygun aramalarda sitenizin ücretsiz ve doğal olarak çıkması demektir.

Organik SEO

Bir Web Sitesi sahibiyseniz genellikle öncelikli hedefiniz arama motorlarında yüksek konumlarda yer almaktır. Hedefiniz yüksek sıralama ve çabuk ulaşılabilirlik ise bunun için elbette özel çalışma ve uzman görüşü gerekmektedir. Şimdiki yazımızda Organik seo nasıl yapılır, Organik seo nedir, faydaları nelerdir gibi önemli konulara değineceğiz.

Arama Motorları hepinizinde bildiği üzere bireylere en hızlı hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Günümüzde İnsanlar hız konusunda asla taviz vermemektedir. Özellikle internette geç açılan sayfalar, bitmek bilmeyen yüklenme butonları artık tarihe karışmak üzere ,çünkü teknolojininde gelişmesiyle insanlar buna oldukça alışmışlardır. Konunun daha fazla dışına çıkmadan anlatacak olursak tabi bunların geneli birbiriyle dolaylı olarak bağlantılı bir yapıya sahiptir.

Organik Seo İpuçlarını maddelere ayıracak olursak ;

 • Yapılan çalışmaların Özgün olması,
 • Konunun dışarısında kalmamak,
 • Genel olarak konuyu belirli başlıklar halinde anlatmak,
 • Anahtar kelime kullanımını organize etmek
 • Sayfa açıklamalarının sayfayı özetlemesi
 • Uygun ve Doğru adlandırılmış R esimler
 • Etiketlemedeki düzen
 • Kategori bazlı çalışma
 • Ve En Önemlisi ise Süreklilik bu sizi yükseklerde tutma konusunda sizin en önemli kozunuz olacaktır.

Bu maddeleri uygulamadan önce sitenizin önce güzel bir analizini yaparak bir excel formatında durumunu kayıt altına alın, daha sonra çalışmaları gerçekleştirdikten sonra her ay bunları ölçümleyerek sizde ilerlemeyi kendi sitenizde gözlerinizle görerek çalışmaların nasıl etki sağladığını görebilirsiniz. Bir sonraki Blog yazımızda görüşmek dileğiyle esen kalın.

The post Organik Seo Nasıl Yapılır? appeared first on Ahmet Karadeniz.

]]>
Sosyal Medya Yönetimi https://www.ahmetkaradeniz.com/sosyal-medya-yonetimi/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=sosyal-medya-yonetimi Tue, 22 Oct 2019 12:28:03 +0000 http://www.ahmetkaradeniz.com/?p=301 Sosyal Medya , saniyeler içinde insanların birbiriyle aktif olarak iletişim kurduğu büyük markaların müşterileri ile iletişim kurmasını sağlayan iletişim platformlarına denmektedir. Sosyal Medya Yönetimi Sosyal Medya , İşletmeler için bu konu oldukça kritik bi konumdadır, büyük firmalar bu konuyu eğer profesyonel bir hizmetle güçlendirirse hem büyümesi hemde hedef kitle bakımından gelişerek marka imajı oluşturabilir. Öncelikle […]

The post Sosyal Medya Yönetimi appeared first on Ahmet Karadeniz.

]]>
Sosyal Medya , saniyeler içinde insanların birbiriyle aktif olarak iletişim kurduğu büyük markaların müşterileri ile iletişim kurmasını sağlayan iletişim platformlarına denmektedir.

Sosyal Medya Yönetimi


Sosyal Medya , İşletmeler için bu konu oldukça kritik bi konumdadır, büyük firmalar bu konuyu eğer profesyonel bir hizmetle güçlendirirse hem büyümesi hemde hedef kitle bakımından gelişerek marka imajı oluşturabilir.
Öncelikle insanlar ulaşılabilir bir kuruma her zaman daha çok ilgi göstericektir. Çünkü herhangi bir sorun veya bilgi alma konusunda güçlü işletmeler daha çok tercih edilecektir. Bu yüzden birinci sıraya iletişimi koyuyoruz.
Dinamik ve Aktif olmak sosyal medyanın temel taşlarındandır. Farkındalık yaratarak diğerlerinden ayıran özellikleri keşfederek bunların üzerine bir çalışma daha çok ses getirecektir. Buda bize yaratıcı ve genç bir ekip anlamına geliyor. Belirli stratejileri zaman, kişi hatta saatlere göre ayarlanarak inanılmaz etkili sonuçlar alabilirsiniz. Öncelikle yapılması gereken bazı işlemler vardır. Bunlar;
1- Hedef Kitle Analizi
2- Rakip Detaylı Analizi
3- Marka Analizi
4- İçerik Yönetim ve Üretimi
5- Strateji ve Planlama
6- Etkili Reklamcılık
gibi etkenleri kullanarak başarılı girişimlerinize destek verebilirsiniz.

The post Sosyal Medya Yönetimi appeared first on Ahmet Karadeniz.

]]>
WordPress Sitelerde Trafik https://www.ahmetkaradeniz.com/wordpress-sitelerde-trafik/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=wordpress-sitelerde-trafik Mon, 07 Oct 2019 13:06:55 +0000 http://www.ahmetkaradeniz.com/?p=181 WordPress siteler bize hazır şemalar sunan ve web alanını oldukça kolaylaştıran hazır kişisel yayın sistemleridir. WordPress nedir? WordPress, hiçbir kodlama bilgisine sahip olmadan sadece küçük hareketlerle içerik üretme, tema oluşturma, site yayına alma ve yönetmenizi sağlayan bir içerik yönetim sistemidir. WordPress hazır sistemleri bizi birçok işten kurtararak oldukça zaman kazanmamıza olanak sağlar. Günümüzde Web Sitelerinin […]

The post WordPress Sitelerde Trafik appeared first on Ahmet Karadeniz.

]]>
WordPress siteler bize hazır şemalar sunan ve web alanını oldukça kolaylaştıran hazır kişisel yayın sistemleridir.

WordPress nedir?

WordPress, hiçbir kodlama bilgisine sahip olmadan sadece küçük hareketlerle içerik üretme, tema oluşturma, site yayına alma ve yönetmenizi sağlayan bir içerik yönetim sistemidir.

WordPress hazır sistemleri bizi birçok işten kurtararak oldukça zaman kazanmamıza olanak sağlar. Günümüzde Web Sitelerinin %40’ını siteler oluşturmaktadır. Çok kullanılmasının sebeblerini sıralayacak olursak;


 • Kodlama Bilgisi gerektirmez.
 • Eklentilerle birçok işlem otomatik uygulanır.
 • Hazır Tema seçenekleri
 • Seoya Uygun
 • Kolay Müdahale
 • Sürekli Güncel

Ücretsiz olması çok kullanılmasını sağlar. Sitesine girip indirerek .zip dosyalarını açarak dosyalarınızı sunucunuzla bağlama işlemi sonucu sitenizi yayına almak neredeyse 5 dakika sürmektedir. Sunucu hizmetlerininde bu alanda önemi büyüktür, Güçlü bir sunucu hizmeti ile siteniz daha ulaşılır ve profesyonel olabilir.

Herhangi bir sorunda 7/24 destek alabileceğiniz bir sunucu hizmeti almanız sizin yararınıza olacaktır. Çünkü bazen işler çığırından çıkabilir ve destek herzaman can kurtarır. Bu sistemi çözene kadar bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz ama bunları çözmeniz ve emek harcamanız sizi daha güçlü ve bilgili bir Web kullanıcısı yapıcaktır.

The post WordPress Sitelerde Trafik appeared first on Ahmet Karadeniz.

]]>
Seo – Arama Motoru Optimizasyonu https://www.ahmetkaradeniz.com/seo-arama-motoru-optimizasyonu/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=seo-arama-motoru-optimizasyonu Wed, 02 Oct 2019 13:21:40 +0000 http://www.ahmetkaradeniz.com/?p=106 Seo(arama motoru optimizasyonu), web sitelerini arama motorlarının daha rahat bir şekilde taramasına olanak sağlar. Seo(Arama Motoru Optimizasyonu) SEO öncelikle İngilizce olarak Search Engine Optimization kelimesinden oluşmuştur. Bu kelimenin Türkçesi Arama Motoru Optimizasyonudur. Sitelerinizin arama motorları tarafından incelenmesi, taranması ve diğer kullanıcılara aktarması için kendi sistematik yapılarını kurarak bunların analiz edilmesini sağlar bunun amacı aratılan kelime […]

The post Seo – Arama Motoru Optimizasyonu appeared first on Ahmet Karadeniz.

]]>
Seo(arama motoru optimizasyonu), web sitelerini arama motorlarının daha rahat bir şekilde taramasına olanak sağlar.

Seo(Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO öncelikle İngilizce olarak Search Engine Optimization kelimesinden oluşmuştur. Bu kelimenin Türkçesi Arama Motoru Optimizasyonudur. Sitelerinizin arama motorları tarafından incelenmesi, taranması ve diğer kullanıcılara aktarması için kendi sistematik yapılarını kurarak bunların analiz edilmesini sağlar bunun amacı aratılan kelime ve kelime öğelerini en uygun biçimde sonuca ulaştırmaktır.

Yapılan araştırmalara göre insanlar genellikle birşeyler araştırırken çabucak ve sonuç odaklı aramalarda bulunmaktadır. Sizde buna uygun ve hızlı sonuç alınabilecek bir sistemle çalışır ve onların gözünden alışveriş, araştırma, iş vb. faaliyetlerde çözüm odaklı çalışabilirsiniz.

Arama Motorları nelere dikkat eder ?

 • Alaka Düzeyi
 • Anahtar Kelime
 • Backlink
 • Blog Paylaşım
 • Sosyal Medya
 • Site Açılış Hızı
 • Sitedeki İşlem Süresi
 • Güvenilirlik

gibi bir çok etken sayabiliriz.

The post Seo – Arama Motoru Optimizasyonu appeared first on Ahmet Karadeniz.

]]>
Dijital Pazarlama Nedir? https://www.ahmetkaradeniz.com/dijital-pazarlama-nedir/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=dijital-pazarlama-nedir Tue, 01 Oct 2019 11:35:02 +0000 http://www.ahmetkaradeniz.com/?p=88 Dijital Pazarlama , günümüzde kullanarak dijital alanda etkili çalışmalar yapabilir ve sosyal medya platformlarını daha etkili kullanabilirsiniz. Dijital Pazarlama Dijital pazarlama , hakkında bilgi sahibi olmayan kişilerin bile yorumlayabileceği bir terimdir. Dijital kanalları kullanıp verimli stratejiler geliştirip elinizde bulunan ürünü veya bilgiyi pazarlama yöntemlerine denir. Bu alanları etkili kullanarak satış, pazarlama, toptan ve perakende olarak […]

The post Dijital Pazarlama Nedir? appeared first on Ahmet Karadeniz.

]]>
Dijital Pazarlama , günümüzde kullanarak dijital alanda etkili çalışmalar yapabilir ve sosyal medya platformlarını daha etkili kullanabilirsiniz.

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama , hakkında bilgi sahibi olmayan kişilerin bile yorumlayabileceği bir terimdir. Dijital kanalları kullanıp verimli stratejiler geliştirip elinizde bulunan ürünü veya bilgiyi pazarlama yöntemlerine denir. Bu alanları etkili kullanarak satış, pazarlama, toptan ve perakende olarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu araçların en önemlilerini sıralıyacak olursak ;

bu kanallar doğru ve profesyonel kullanılırsa verimlilik ve kitle oldukça yükselebilir.

Günümüzde dijital alanı kullanarak eski pazarlama sistemlerine göre daha fazla kişiye ulaşılabilir, marka algısı oluşturulabilir, konum bazlı hedeflemeler, demografik özelliklere göre kişileri analiz ederek en uygun müşteri portföyü oluşturabilirsiniz.

Dijital pazarlama alanlardaki Hizmetlerinizi pazarlamak için firmalar en doğru kişilere ve kitleye ulaşmak için başarılı kullanılması gereken araçların yönetimi konusunda oldukça titiz davranmalıdır. İşte burda dijital pazarlama departmanları devreye girmektedir. Dijital pazarlamanın kullanıldığı alanlar ;

·  İnternet Siteleri

·  Blog Postları

·  İnfografikler

·  Logo ve Marka Değerlerinde

·  Broşür

·  Katalog

gibi alanlarda etkisi görülmektedir.

The post Dijital Pazarlama Nedir? appeared first on Ahmet Karadeniz.

]]>